Nejsme klasická produkční firma. Jsme banda mladých, talentovaných lidí, kterým na každé Vaší zakázce záleží a dáme do ní všechno.

Víme, že vypadáme trošku jako Ferda Mravenec - všechno znají, všechno vědí, ale realně nic neumíme pořádně. To si nemyslíme. Nejlépe fungujeme jako celek. Každý z nás umí něco jiného, každému jde něco jiného, a společně fungujeme jako hodinky a pro Vaši akci se přetrhneme!

Zakládáme si na komunikaci, která je podle nás nejdůležitější. Chceme s Vámi mluvit, chceme znát Vaše představy - a současně oceňujeme volnost, která nám umožňuje být kreativní a vytřít Vám zrak videem či fotkou, která vystoupí z řady a zaujme. S focením a natáčením máme několikaleté bohaté zkušenosti, naši tvůrci mají za sebou desítky svateb, plesů, firemních eventů, filmů i reklamních projektů.

Kromě toho se již druhým rokem aktivně věnujeme produkci. Máme za sebou úspěšné akce pro obchodní centra napříč republikou, spolupracovali jsme na velkých festivalech i na odborných konferencích. Spolupracujeme s úspěšnými českými influencery i talentovanými zvukaři, osvětlovači, produkčními, techniky a moderátory. Dokážeme zajistit kompletní průběh Vašeho eventu, od A do Z.

S kým se potkáte?

Náš kompletní tým, který se postará o jakoukoliv Vaši akci:

Obrázek

Ondřej Chalupa

Ahoj! Jmenuji se Ondřej a je mi 21 let. Pocházím z Pyšel, což je malá vesnička kousek za Prahou. Po základní škole jsem se vydal do Prahy, kde jsem studoval prestižní Pražské humanitní gymnázium. Během studia jsem se začal zajímat o focení a videotvorbu. Pořizoval jsem fotoreporty z několika školních akcí a projektů. Pro svou školu jsem v době studia natočil i promo spot, který je dodnes promítán jako prezentační video na akci “Schola Pragensis”. Netrvalo to dlouho a videotvorba byla mým denním chlebem. Po střední škole jsem nastoupil na Metropolitní Univerzitu v Praze, ale studium žurnalistiky mě moc nenaplňovalo, tudíž jsem přestoupil na Vysokou školu kreativní komunikace, kde aktuálně studuji marketing. V roce 2019 jsme společně s Lukášem založil tuto firmu, díky čemuž jsem se začal věnovat i produkci. Podíval jsem se do zákulisí mnoha míst a eventů (např. YouFest, ShowTim či MoneyWeek) Naplno se ale v tuhle chvíli stále věnuji hlavně fotografii, která je pro mne nedílnou součástí každého mého týdne - ať už jsou to plesy, svatby, či jakkékoliv jiné eventy. Kromě toho často fotím merchandise, produktové fotografie či prakticky cokoliv, na co si jakýkoliv klient vzpomene.

Obrázek

Tomáš Turek

Jmenuji se Tomáš Turek, je mi 22 let a pocházím z Loun. Vystudoval jsem tam místní gymnázium a poté jsem šel studovat do Prahy, konkrétně na ČZU, provozně ekonomickou fakultu obor provoz a ekonomika. Na této škole jsem nicméně studoval jen necelé dva roky, jelikož jsem stále tíhnul spíše k umění, marketingu a seberealizaci v těchto odvětvích. Již od patnácti působím na YouTube, což mě přivedlo třeba k fotografii, moderování nebo marketingu - od určité chvíle se ale nejvíce realizuji ve videotvorbě. Mám za sebou realizaci různých druhů videí od krátkých scének pro dětské publikum, přes komerční tvorbu pro firmy, maturitní plesy, svatby, až po složitější “minifilmy”, ve kterých jsem si i mnohokrát zahrál. Nepovažuji se “jen” za kameramana - jsem otevřený pro každý projekt a to od jeho nápadu až po jeho realizaci, tudíž nemám problém být současně i scénárista, případně režisér. Točím rád vše, co mi přijde pod ruku a pokud má nějaký projekt něco společného se zmiňovanými obory, tak jsem automaticky až po uši v něm s Vámi!

Obrázek

Lukáš Fritscher

Zdravím, jmenuji se Lukáš a na světě jsem už takřka 23 let. Už od malička jsem zvyklý vystupovat na veřejnosti, takže když mi dáte mikrofon do ruky, pravděpodobně nezavřu pusu. Vystudoval jsem osmileté gymnázium v Olomouci, strávil několik let na brněnské Masarykově univerzitě a nakonec skončil v Praze, kde jsem začal naplno natáčet na YouTube a posléze spolu s Ondřejem založil tuto firmu, ve které se začalo realizovat i mé moderátorské, produkční a marketingové já. Moderoval jsem akce a festivaly pro Óčko, Primu, Český rozhlas nebo Úřad vlády. Jakožto člověk aktivní na sociálních sítích se pravidelně vyjadřuji pro velké české televize (ČT, Nova, Seznam). Kromě toho jsem se produkčně podílel na většině eventů, které jsme pořádali, mám na starosti jejich dramaturgii, komunikaci s klienty i vystupujícími a správu firemních sociálních sítí.

Obrázek

Ray Baseley

Ahoj, moje jméno je Ray a v Czech Social Production mám na starosti převážně technickou produkci. Studuji art management a produkci a již dlouho se v tomto oboru i aktivně pohybuji. Začínal jsem jako bedňák, postupně jsem se dostal k pozici technického produkčního stagemanagera. Kromě toho tvořím různorodý mediální obsah - od focení koncertů až po 3D vizualizace podií. Dříve jsem fungoval jako freelancer v tomto oboru a pracoval jsem také na řadě divadelních scén.

Obrázek

Denisa Urbánková

Jmenuji se Denisa a zařadila bych se jako portrétní a reportážní fotografka. Kromě toho se věnuji také svatebním videoklipům a promo videím. Vystudovala jsem Střední školu uměleckomanažerskou v Brně (obor Multimedia), kde jsem se zaměřovala převážně na natáčení dokumentů. Můj dokument s názvem Mishovy šílenosti a dokument Černobyl byly promítány na dvou studentských festivalech, přičemž dokument Černobyl na veřejně projekci vybral 12 000 Kč pro Ligu proti rakovině. Mám za sebou také rok na Vysoké škole kreativní komunikace v Praze (obor Fotografie a audiovize). Ze všeho nejraději mám focení párů, dětí, boudoir a svatební focení. Fotím ale také koncerty, oslavy, stužkovací večírky, maturitní plesy, třídní tabla nebo třeba produktové fotografie. Obecně miluji, když můžu zachytit jedinečné a neopakovatelné momenty.

Obrázek

Honza Veverka

Jsem kameraman, fotograf, střihač, SysAdmin a student. Pocházím z Kolína, ale aktuálně studuji Mechatroniku na Technické univerzitě v Liberci. Rok jsem stříhal a natáčel pro jednu marketingovou agenturu v Praze.

Obrázek

Diviška Štefflová

Jsem Diviška, jsem divadelní a cirkusová fotografka, ale též fotím svatby, plesy i koncerty. Mým nejoblíbenějším a nejbližším oborem je přesto cirkus. Díky němu jsem navštívila mnoho států po celém světě a rozhodně mám v plánu i nadále cestovat a fotit tyto úchvatné show. Vystudovala jsem fotografií na střední umělecké škole a momentálně studuji online marketing na Vysoké škole kreativní komunikace. Též jsem členkou Asociace profesionálních fotografů.

Obrázek

Denisa Grujičová

Jmenuji se Denča, focení se věnuji už čtyři roky a třetím rokem studuji na Střední umělecké škole v Praze se zaměřením na fotografii a grafiku v reklamní praxi. Nejčastěji fotím koncerty nebo divadelní představení, dále také rodinné a produktové fotografie.

Obrázek

Matyáš Fritscher

Jsem student střední školy v Olomouci, jehož největší vášní je již několik let fotografie. Baví mě momentky, fotky s příběhem a koncertová fotografie, potkáme se ale i na plesech či fotostáncích.

Obrázek

David Pojar

Studuji Creative Hill College ve Zlíně, a díky tomu mám neskutečně blízko k focení. Koncerty, produktovky ani eventy mi nejsou cizí. Kromě toho jezdívám spolu s Czech Social Production na akce Showtime jako fotograf na fotostánku.