O nás

Jsme malá a mladá kreativní agentura, která pomáhá značkám růst.

Co děláme a proč

Kamera je náš nejlepší kamarád a na sociálních sítích jsme jako doma. Fotíme, točíme, moderujeme, sdílíme a produkujeme – to vše se zdravou špetkou lidskosti. Naše nejsilnější stránka je naše vzájemná spolupráce a osobní přístup.

Založení

Agenturu Czech Social založili v roce 2018 úspěšný youtuber Lukáš Fritscher, známý jako Lukefry, a fotograf s řadou zkušeností v marketingu Ondřej Chalupa. Postupem času se tým rozrostl o řadu fotografovů, kameramanů, moderátorů, produkčních, zvukařů, osvětlovačů a marketingových speciálistů, díky čemuž se dokážeme postarat o jakýkoliv projekt či akci.

Showtime

Měli jsme sen: skutečně dobrá akci s youtubery, která bude postavena převážně na kvalitním programu. A protože žádná taková akce nepřicházela, rozhodli jsme se ji zorganizovat sami. Od prvního ročníku jsme ušli již dlouhou cestu – z malé, „punkové“ akce jsme sami vybudovali festival, se kterým jsme se podívali již do 17 měst a který dohromady navštívily tisíce lidí.

4 Roky

Protože sociálním sítím rozumíme. Řadu zkušeností jsme nabrali právě na nich: vybudovali jsme několik úspěšných YouTube kanálů, natočili videa s miliony zhlédnutí a na sociálních sítích naše profily sledují stovky tisíc lidí. Internetové prostředí známe dokonale a umíme ho skvěle využít ve váš prospěch.

MÁTE DOTAZ ?

NEVÁHEJTE SE NÁS ZEPTAT POMOCÍ  TOHOTO FORMULÁŘE