O nás

Nejsme klasická produkční firma. Jsme banda mladých, talentovaných lidí, kterým na každé Vaší zakázce záleží a dáme do ní všechno.

Zakládáme si na komunikaci, která je podle nás nejdůležitější. Chceme s Vámi mluvit, chceme znát Vaše představy – a současně oceňujeme volnost, která nám umožňuje být kreativní a vytřít Vám zrak videem či fotkou, která vystoupí z řady a zaujme. S focením a natáčením máme několikaleté bohaté zkušenosti, naši tvůrci mají za sebou desítky svateb, plesů, firemních eventů, filmů i reklamních projektů.

Kromě toho se již druhým rokem aktivně věnujeme produkci. Máme za sebou úspěšné akce pro obchodní centra napříč republikou, spolupracovali jsme na velkých festivalech i na odborných konferencích. Spolupracujeme s úspěšnými českými influencery i talentovanými zvukaři, osvětlovači, produkčními, techniky a moderátory. Dokážeme zajistit kompletní průběh Vašeho eventu, od A do Z.

LUKÁŠ FRITSCHER

creative director
moderátor / dj

Lukáš je zkušený moderátor a kreativní producent. Je autorem úspěšného podcastu pro Český rozhlas, připravoval vzdělávací projekt spolu s NÚKIB a moderoval již řadu plesů, firemních konferencí a debatních panelů. Je autorem řady virálních videí, jejichž zhlédnutí se počítá ve stovkách tisíc, mimo jiné pro KFC, Dáme jídlo nebo O2. Jako producent stojí za úspěšnou sérií akcí s influencery ShowTime Live.

S Lukášem se potkáte, pokud budete zařizovat event či poptávat moderátora na svou akci.

ONDŘEJ CHALUPA

account manager
fotograf

Ondřej se již téměř deset let aktivně věnuje převážně fotoprodukci. Fotil pro řadu velkých značek, například pro KFC, Cinema City nebo Starbucks. Též má za sebou produkci reklamních videí například pro Microsoft nebo developerskou společnost Skanska. Produkčně se podílí na organizaci série eventů ShowTime Live.

S Ondřejem se potkáte, pokud budete poptávat služby pro Vaši svatbu či ples. Též Vám rád pomůže s produkcí úspěšných firemních videí.

TOMÁŠ TUREK

PRODUCTION MANAGER
videotvůrce

Tomáš je ostřílený kameraman a videoproducent s bohatými zkušenostmi v oblasti aftermovie, svatebních klipů a propagačních videí

S Tomášem se potkáte, pokud budete poptávat služby pro Vaši svatbu či ples. Též s Vámi rád probere naše možnosti v oblasti produkce hudebních videoklipů.

Spolupracujeme navíc s řadou talentovaných tvůrců, kteří Vám rádi pomohou s realizací Vašeho projektu.

© 2021 Czech Social Production s.r.o