Livestream

Živé vysílání má úplně jinou sílu než jakýkoliv záznam.

Moc dobře víme, že atmosféra livestreamu a možnost v reálném čase komunikovat se svými diváky, reagovat na jejich zájmy a dát jim možnost zasáhnout do průběhu je nenahraditelná. Máme tým kameramanů, režisérů, dramaturgů a střihačů, kteří se dokáží postarat o živé vysílání prakticky odkudkoliv.

My jsme si sílu livestreamu vyzkoušeli například během pandemie, kdy nebylo možné pořádat naši vlajkový projekt Grand Showtime. Ve spolupráci s AV MEDIA Events jsme tedy uspořádali jeho online alternativu.

 

 

0
nejvyšší počet souběžných diváků během vysílání
0
zhlédnutí záznamu z livestreamu

Využití livestreamu může být široké: lze jej využít k prezentaci vašich produktů, rozšíření povědomí o vámi organizované akci či k přenosu zajímavého rozhovoru týkající se oblasti vašeho podnikání, které pomůže přiblížit vaši značku novým zákazníkům.

Dokážeme vás propojit s profesionálními moderátory, celebritami či influencery. Pomůžeme s dramaturgií, vhodnou formou propagace, zařídíme profesionální studio i technické provedení. 

Poradíme si s livestreamem na klíč i pro Vaši značku. Zvládneme vysílání v terénu i z profesionálního studia a rádi jej připravíme celý od A do Z.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Kontakt na vás
Zpráva