O nás

Jsme kreativní agentura a obsahová agentura, která pomáhá značkám růst.

Za kamerou jsme se všichni pohybovali už od mala a vyrostli jsme v největším “rozkvětu” českého internetu. Sociální sítě byly řadu let našim druhým domovem, někteří z nás tam dokonce dosáhli nemalých úspěchů. Za ty roky budování vlastních značek jsme ale nabrali řadu zkušeností, víme, co funguje, a to se nyní snažíme otisknout do našich projektů a vytěžit z nich maximum pro naše klienty.

Založení

Agenturu Czech Social založili v roce 2018 úspěšný youtuber Lukáš Fritscher, známý jako Lukefry, a fotograf s řadou zkušeností v marketingu Ondřej Chalupa. Postupem času se tým rozrostl o řadu fotografů, kameramanů, moderátorů, produkčních, zvukařů, osvětlovačů a marketingových speciálistů, díky čemuž se dokážeme postarat o jakýkoliv projekt či akci.

Showtime

Měli jsme sen: skutečně dobrá akci s youtubery, která bude postavena převážně na kvalitním programu. A protože žádná taková akce nepřicházela, rozhodli jsme se ji zorganizovat sami. Od prvního ročníku jsme ušli již dlouhou cestu – z malé, „punkové“ akce jsme sami vybudovali festival, se kterým jsme se podívali již do 17 měst a který dohromady navštívily tisíce lidí.

4 Roky

Protože sociálním sítím rozumíme. Řadu zkušeností jsme nabrali právě na nich: vybudovali jsme několik úspěšných YouTube kanálů, natočili videa s miliony zhlédnutí a na sociálních sítích naše profily sledují stovky tisíc lidí. Internetové prostředí známe dokonale a umíme ho skvěle využít ve váš prospěch.

Ondřej Chalupa

Ondra má na starosti komunikaci s klienty. Bude tu pro vás, aby dohlédl na celkový průběh a zodpověděl každý váš dotaz.

 

 

Lukáš Fritscher

Lukáš je náš kreativec, který má pod palcem všechny naše eventy. Postará se o to, aby vše vypadalo co nejlépe je jen v našich silách.

 

 

Tomáš Turek

Tom se u nás stará o vše, co se jakkoliv spojeno s videem. Pokud na potřebujete natočit video z akce, nebo ukázku produktů, určitě se potkáte.Radim Hejda

Radim je sice všestranný, ale jeho hlavní parketou je grafický design a focení. Ve volném čase programuje webové stránky, na svědomí má třeba i ty naše.

 

MÁTE DOTAZ ?

NEVÁHEJTE SE NÁS ZEPTAT POMOCÍ  TOHOTO FORMULÁŘE

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Kontakt na vás
Zpráva