MATURITNÍ PLESY

Maturák máte jen jeden! Postaráme se o to, aby to byl ten nejlepší.

Je nám jasný, že každý z Vás se bude chtít na Instagramu pochlubit s tím, jak mu to na maturáku slušelo. Vyfotíme a natočíme všechno zásadní: od šerpování, přes pyšné rodiče, podnapilou třídní učitelku až po půlnoční překvapení. Díky tomu, že jsme sami maturovali jen pár let zpátky přesně víme, jaký fotky a video chcete z plesu mít. Moderní, svižný a jiný!

Naše nejlepší maturitní aftermovie:

Naše maturitní pozvánky a filmy:

Rádi Vám zařídíme i fotostánek, na kterém se budete se svými spolužáky a rodinou moci vyfotit a vytištěnou fotku si ihned odnést, rádi pomůžeme s nafocením maturitního tabla či spolupracují s námi i mladí, talentovaní moderátoři.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Lukáš Fritscher

moderátor

Lukáš je ukecaný už odmala. Hrával divadlo, chodil na řečnické a recitační soutěže a nakonec jsem skončil na YouTube, kde se snaží dokazovat, že i intelektuálnější tvorba zde má své místo. Moderoval podcast pro Český rozhlas, stal se tváří projektu o internetové gramotnosti pro NÚKIB a zahlédnout jej občas můžete třeba v České televizi, televizi Seznam, na velkých festivalech (jako je například pražský YouFest) či na celé řadě dalších eventů po celé republice.

Ondřej Chalupa

moderátor

Má lepší vousy než Libor Bouček a lepší vtipy jak Leoš Mareš. Občas. Ač je menšího vzrůstu, na pódiu se neztratí – maturáků a festivalů už má na kontě tolik, že ho jen tak něco nerozhodí!

KONTAKT

TELEFON: +420 733 572 905
EMAIL: produkce@czechsocial.cz

© 2021 Czech Social Production, s.r.o.